Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Netflix Yeme -İçme Sektörüne Giriyor

Netflix Yeme -İçme Sektörüne Giriyor

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
53 0
netflix

Dünyada dijital dizi-film platformları arasında en fazla aboneye sahip bulunan Netflix, bir duyuru yaparak yeme -içme sektöründe de faaliyet gösterme kararını açıkladı. Şirket tarafından yapılan açılamaya göre ilk netflix yeme -içme restoranı 30 Haziran tarihinde Amerika’da açılacak. Netflix içerikleri içerisinde yer alan programlardaki en çok ilgi gören şeflerin çalışacağı restoran Netflix Bites adıyla Los Angeles şehrinde açılacak.

Restoranın çok ilgi göreceği düşünülen ana temalarından biri ise, restoranın netflix dizilerinden izler taşıyacak olması.

restorant

Müşteriler Yemek Şovlarındaki Menüleri Tadabilecek

Önceki yıllarda oyun sektörüne de girerek ticari alanını genişletme hamlesi yapan netflix, bu kez de yemek sektörüne görkemli bir giriş yapmayı düşünüyor. Yeni açılacak restoranda en popüler şefleri kadrosunda bulunduracak olan şirket, Chef’s Table, Nailed It!, Is it a Cake gibi sevilen yemek şovlarında en çok rağbet gören yemeklerin müşteriler tarafından tadılmasını sağlayacak.

Haftanın 7 günü, günün belirli saatlerinde hizmet vermesi planlanan restoranda daha önce görülmeyen türde bir tadım menüsü hazırlanacak.

What’s your Reaction?
4
5
1
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir