Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. PlayStation Plus Mart 2024 Oyunları Sızdırıldı: Yepyeni Oyunlarla Heyecan Devam Ediyor!

PlayStation Plus Mart 2024 Oyunları Sızdırıldı: Yepyeni Oyunlarla Heyecan Devam Ediyor!

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 2 dk okuma süresi
101 0
Plus

PlayStation kullanıcıları, Mart ayında PlayStation Plus abonelik servisinden ücretsiz olarak sunulacak oyunları merakla bekliyor. Son sızıntılar ise bekleyişlerini heyecanla arttırdı. Sony’nin abonelik hizmeti PlayStation Plus, bu ay da oyunculara birbirinden heyecan verici oyunlar sunmaya devam ediyor. Mart 2024 oyunları sızdırıldı ve PS Plus üyelerini büyük bir sürpriz bekliyor.

Mart ayında PS Plus kütüphanesine eklenecek ücretsiz oyunlar, her seviyeden oyuncunun ilgisini çekecek türden. PlayStation Plus Essential, Extra ve Deluxe olmak üzere üç farklı katmana ayrılan hizmet, her ay yeni oyunların eklenmesiyle kullanıcılarına geniş bir oyun seçkisi sunuyor. Şimdi ise, resmi duyurudan önce sızdırılan Mart 2024 oyunlarının heyecanını yaşayın.

Playstation
Oyun AdıYayıncıÇıkış TarihiPS Plus Erişimi
SifuDevolver Digital5 Mart 2024PS Plus Essential
Sonic FrontiersSega5 Mart 2024PS Plus Essential
ForspokenSquare Enix5 Mart 2024PS Plus Essential

Bu üç oyun, 5 Mart tarihinden itibaren abonelerin erişimine açılacak. Ayrıca, bu tarihe kadar zaten ücretsiz olarak sunulan Foamstars, Rollerdrome ve Steelrising’i de kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Sifu, Sonic Frontiers ve Forspoken gibi dikkat çeken yapımlarla PlayStation deneyiminizi daha da zenginleştireceğiniz bir ay sizi bekliyor. Ancak unutmayın ki, bu üç oyun yalnızca PS Plus Essential aboneliği kapsamında sunulacak. Resmi duyurunun ise ilerleyen saatlerde yapılması bekleniyor. Bu süreçte, güncel bilgileri takip etmeye devam edin ve büyük duyuruyu kaçırmayın!

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir