Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. PS Plus Abonelerini Heyecanlandıran Şubat 2024 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

PS Plus Abonelerini Heyecanlandıran Şubat 2024 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 2 dk okuma süresi
115 0
Plus

PS severler için müjdeli haber geldi! Sony’nin abonelik hizmeti Playstation Plus, Şubat ayında ücretsiz sunacağı oyunları duyurdu. Playstation Plus, Essential, Extra ve Deluxe olmak üzere üç farklı katmanla kullanıcılara geniş bir oyun kütüphanesi sunuyor. Şubat 2024’te PS Plus üyelerini bekleyen oyunlar ise oldukça heyecan verici.

Ocak ayının başında PS Plus Essential katmanına eklenen A Plague Tale: Requiem, Evil West ve Nobody Saves the World’ün ardından, Şubat ayıyla birlikte yeni oyunlar kütüphaneye ekleniyor. 2.500 TL değerindeki bu oyunlar, Playstation kullanıcılarına özel avantajlar sunuyor.

PS

Bu ayın ücretsiz oyunları arasında Foamstars, Rollerdrome ve Steelrising yer alacak. Bu oyunlara 6 Şubat Salı gününden başlayarak 7 Mart Perşembe gününe kadar erişilebilecek. Ayrıca, bu tarih aralığında hala elde edilmemiş olan Ocak ayının oyunları olan A Plague Tale: Requiem, Evil West ve Nobody Saves the World’ü de kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Unutmayın ki, şu an için sadece PS Plus Essential aboneleri için duyurulan bu oyunlar, Extra ve Deluxe abonelikleri kapsamamaktadır. Ancak, PS Plus Extra ve Deluxe oyunlarıyla ilgili detaylar önümüzdeki günlerde açıklanacak. Playstation tutkunları, bu heyecan verici oyunları kaçırmamak adına TEKNOLOJİ KAMPÜSÜ’NÜ takipte kalın!

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir