Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. GTA 6 Ufuktayken Rockstar Games’ten Red Dead Redemption Remastered Bombası!

GTA 6 Ufuktayken Rockstar Games’ten Red Dead Redemption Remastered Bombası!

Eymen Taner Eymen Taner - - 3 dk okuma süresi
68 0
Red Dead Redemption

ABD’li oyun yapımcısı Rockstar Games’in 2010 yılında oyuncularla buluşturmuş olduğu açık dünya, aksiyon-macera türündeki Red Dead Redemption oyunu için henüz resmi bir duyuru yapılmamış olsa da farklı kaynaklardan gelen doğrulamalara göre Red Dead Redemption’ın yıllardır söylentileri dönen Remastered versiyonu sonunda geliyor.

Red Dead Redemption Bu Sefer PC’ye de gelecek!

Rockstar Games; serinin ilk oyunu olan vahşi batıda eski kanun kaçağı, kovboy John Marston’ı canlandırdığımız Red Dead Redemption’ı yalnızca PlayStation 3 ile Xbox 360 için çıkarması oyuncular için büyük bir hayal kırıklığı olmuştu ve oyuncular tarafında müthiş hikaye anlatımı ve oynanışıyla bilinen Red Dead Redemption 2 kadar iz bırakıp mihenk taşı niteliğinde bir oyun olarak değerlendirilmese de sevilen bir oyun olmuştu. Yeni iddialar PC oyuncularını sevindirir nitelikte.

Oyun haber kaynağı Gematsu, Rockstar’ın ana şirketinin yakın zamanda Red Dead Redemption adı altında Güney Kore’nin Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi’ne (GRAC) bir oyun gönderdiğini fark etti. Sınıflandırma numarası (CC-NV-2330615-001), gönderimin bir konsol oyunu için olduğunu gösteren NV tanımını içeriyor. Oyunun derecelendirmesindeki bu ibare yeniden sadece konsollar için piyasaya sürüleceği anlamına gelmiyor. Rockstar’ın PC platformundaki varlığını da düşünürsek bir devam oyunu değil de RDR oyunu için PC’ye de çıkacak yeni grafiklere ve mekaniklere sahip bir Remastered versiyonu gelecek gibi görünüyor.

kovboy

Peki, sizce Rockstar; oyuncular tarafından çok tepki çeken 2021 yılında çıkardığı Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas’ı birlikte içine alan Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ile yakaladığı kötü şanı RDR Remastered ve ilerideki diğer projeleri ile tersine çevirebilir mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
18
7
1
2

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir