Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Samsung Galaxy S24 Serisi Heyecanla Bekleniyor: Ocak 2024’te Piyasaya Sürülmesi Planlanıyor

Samsung Galaxy S24 Serisi Heyecanla Bekleniyor: Ocak 2024’te Piyasaya Sürülmesi Planlanıyor

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 2 dk okuma süresi
193 0
samsung

Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S24 serisinin üretim sürecine girdiğini ve Ocak 2024’te teknoloji severlerle buluşması bekleniyor. Son dönemin en çok konuşulan teknoloji haberlerinden biri olan bu gelişme, sektörde büyük bir heyecana neden oldu.

Standart Galaxy S24, S24+ ve S24 Ultra modellerini içeren serinin, yüksek performansı ve yenilikçi özellikleriyle pazarda fark yaratması bekleniyor. Çeşitli kaynaklardan alınan bilgilere göre, bu muazzam telefonlar seri üretime çoktan geçmiş durumda. Lansman tarihi ise kesin olmamakla birlikte, sızıntılar ve spekülasyonlar, serinin Ocak ayının ortalarında veya sonlarında piyasaya sürüleceğini işaret ediyor.

Samsung Galaxy S24 serisi, Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 120Hz yenileme hızına sahip 6.17 inç Dinamik AMOLED ekran ve 3900mAh ile 4000mAh arasında değişen batarya kapasiteleri gibi özelliklerle donatılmış olacak. Serinin Ultra modelinde ise, “Zoom Anyplace” ve “E2E AI Remosaic” gibi yenilikçi özelliklerin yer alacağı belirtiliyor. Ayrıca, bazı sızıntılar, Galaxy S24 serisinin Titanyum gövdeye sahip olabileceğini ve iPhone 15 Pro’nun tasarımını anımsatacağını söylüyor.

galaxy

S24 serisi için global lansman stratejisinde de bir değişiklik yapmayı planlayan Samsung, farklı global lokasyonlarda yıllık etkinlikler düzenlemeyi düşünüyor. Bu strateji değişikliği, firmanın daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflediğini gösteriyor.

Samsung, Galaxy S24 serisi ile birlikte, teknoloji dünyasında yeni bir sayfa açmayı ve 2024 yılında akıllı telefon pazarında tonu belirlemeyi hedefliyor. Tüm bu özellikler ve yenilikler, Galaxy S24 serisinin, teknoloji meraklıları tarafından heyecanla beklenen bir serisi olduğunu gösteriyor. Samsung’un yeni serisinin, piyasaya sürüldüğünde tüketiciler tarafından nasıl karşılanacağını ise zaman gösterecek.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir