Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6’nın tasarımı sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6’nın tasarımı sızdırıldı

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
34 0
galaxy-z-fold-6

Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6 hakkında, bu güne kadar birçok sızıntı gün yüzüne çıkmış olsa da, cihazların resmi görüntüleri halen sırrını koruyor. Ancak, yakın zamanda Samsung’un, Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6 için güncellenmiş tasarımları tam olarak gösteren bir reklam yayınladığı iddia ediliyor. İşte detaylar

Reddit’te bir kullanıcı tarafından tespit edilen Samsung, iddiaya göre Kazakistan’da yaklaşan katlanabilirleri için bir reklam yayınladı. Reklamın tam olarak nerede göründüğüne dair bir bilgi yok, lakin Samsung tarafından muhtemelen sonradan kaldırıldı. Reklamda, yenilenen cihazlara ilişkin resmi bir bakış elde ediyoruz.

İşte Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 tasarımı!

samsung galaxy
Samsung Galaxy Z Flip 6 Fold 6 1

Galaxy Z Fold 6, güncellenmiş kutulu tasarımın açıkça belirgin olduğu görüntüde merkezde yer alıyor. Yeni tasarım, geçmiş sızıntıların gösterdiği gibi selefinden daha büyük görünüyor. Ancak ekranı görmeden veya bir referans noktası olmadan bunu kesin olarak söylemek güç. Ayrıca, geçen ay sızdırılan güncellenmiş kamera tasarımı da mevcut. Galaxy Fold 6’daki renk şeması da Galaxy S24 Ultra‘nınkine oldukça benziyor, bu da söylenildiği gibi cihazın titanyum kullanabileceğini gösteriyor.

Galaxy Z Flip 6 modeli, mevcut görselde klasör görünümlü kapak ekranı ile Flip 5’e ziyadesiyle benzer bir tasarıma sahipmiş gibi görünüyor. Ancak bu sefer kameraların etrafında bir renk var. Bu da onları siyah çerçeveden ayırıyor.

Samsung’un bir sonraki katlanabilir modelleri hakkındaki bazı soruları, mevcut görsel cevaplandırıyor. Bu bağlamda, Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6’nın 10 Temmuz’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Peki, sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir