Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Sony’den Büyük Sürpriz: Örümcek Adam Evreni Animasyona Dönüşüyor!

Sony’den Büyük Sürpriz: Örümcek Adam Evreni Animasyona Dönüşüyor!

Eymen Taner Eymen Taner - - 3 dk okuma süresi
47 0
örümcek adam

Sony’nin Örümcek Adam evrenini genişletmeye devam ettiği ve Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ı beyazperdeye geri getirmeyi planladığına dair söylentiler kulaktan kulağa dolaşmaya başladı. Söylentiler, No Way Home filminin ardından ortaya çıkan ve her iki oyuncunun da geri dönüşü için Sony’nin ikna çabaları hakkında çıkan dedikodulara yeni bir katman ekliyor.

Bugün ortaya atılan yeni bir iddiaya göre, Maguire ve Garfield’ın bir animasyon filminde seslendirme yapabilecekleri söyleniyor. Filmin, birden fazla kahramanı bir araya getiren ve farklı evrenleri keşfeden bir animasyon olacağı düşünülüyor.

örümcek adam

Örümcek Adam Çoklu Evreni Gerçek Oluyor

Sony, bildiğimiz gibi karakterinin haklarını elinde bulunduruyor ve bu karakteri farklı evrenlerde kullanmaktan çekinmiyor. 2000’li yılların başında Toby Maguire ile başlayan ve Andrew Garfield ile devam eden serilerin ardından Marvel ile yapılan anlaşma ile Örümcek Adam, MCU’ya adım atmıştı.

Ancak Sony, bu anlaşmaya rağmen Venom, Kraven the Hunter ve Madam Web gibi karakterleri kullanarak kendi Örümcek Adam evrenini geliştirmeye devam etti. Bu durum, hayranlar arasında “Sony’s Spider-Verse” veya “Venomverse” gibi isimlerle anılan bir evrenin oluşmasına yol açıyor.

Ortaya atılan son bilgilere göre Sony, bu evrene yepyeni bir rota çizmek için iki eski Örümcek Adam’ı, yani Toby Maguire ve Andrew Garfield’ı geri getirmeyi planlıyor. Bu hamle, hayranları oldukça heyecanlandırdı ve akıllarda birçok soru işareti bırakıyor.

Bu yeni iddianın kaynağı ise daha önce birçok söylentinin sahibi olan Daniel Ritchman oldu. Ritchman, Sony’nin Maguire ve Garfield’ı kendi Örümcek Evreni’ne dahil etmek için ikna etmeye çalıştığını söyledi. Daha da önemlisi bu söylentiler Sony’nin Marvel’dan tamamen bağımsız bir çoklu evren geliştirmek istediğini de ortaya koyuyor.

İlginizi çekebilir; Dragon Quest 3 HD-2D Yeniden Yapımı Tüm Platformlara Geliyor!

Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın Örümcek Adam rollerine dönüşü, birçok hayranın heyecanla beklediği bir gelişme. Eve Dönüş Yok filminin gişe rekorları kırması ve yarattığı coşku, bu ikonik karakterlerin yer aldığı yeni filmlere olan ilgiyi daha da artırdı. Bu durum, Sony’nin oluşturmaya çalıştığı evreni için büyük bir kazanç sağlayacak gibi görünüyor.

Kaynak: Gamerant

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir