Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. WhatsApp durumlarına beğenme butonu geliyor

WhatsApp durumlarına beğenme butonu geliyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
102 0
whatsapp

WhatsApp durumları Android’de beğen butonuna sahip oluyor. WhatsApp, Instagram’ın izinden giderek durumları beğenmek için beğenme düğmesi üzerinde çalışıyor. Yenilik, Android uygulamasının Beta sürümünde geliştirme aşamasında fark edilirken, henüz test kullanıcıları için kullanıma sunulmadı. İşte ayrıntılar.

TheSpAndroid‘deki ekran görüntülerinden anlaşıldığı kadarıyla, işlev Instagram Hikayeleri’nde var olana çok benzeyecek. Bir mesaj göndermek ya da bir emoji ile tepki vermek yerine, kullanıcı bir kalp ile gösterilen düğmeye dokunarak sadece bir beğeni ile yayınla etkileşime girebilecek.

Etkileşimin gönderinin yazarına nasıl görüneceği belli olmazken TheSpAndroid’e göre, bir gönderiyi beğendiğinizde uygulama tamamen çöktüğü için bunu denemek şu anda imkansız halde. Site, beğeninin standart bir emoji şeklini almasının ve hatta belki de bir mesaj olarak gönderilmesinin mümkün olduğunu da belirtti.

İlginizi çekebilir; Windows 11 kullanıcı sayısı düşmeye başladı

Her halükarda, Durum ile etkileşim kurmanın daha fazla yolunun eklenmesi, işlevi kullanıcılar için daha cazip hale getirebilir. Genel olarak, araç Instagram Hikayelerine çok benziyor.

WhatsApp Durumu Beğen düğmesi, Android’de 2.24.8.6 yapısındaki WhatsApp Beta’da tespit edildi. Bu özellik iOS için mesajlaşma programında henüz keşfedilmedi.

Şu anda test kullanıcılarının bile bu özelliğe erişimi yok, bu nedenle genel kullanıma sunulması uzun zaman alacak gibi.

WhatsApp favori kişiler özelliğini test etmeye başladı

WhatsApp, “Aramalar” sekmesi için Favoriler bölümünü test etmeye başladı. Haftalardır geliştirme aşamasında olan işlev, belirli kişileri favori olarak işaretlemenize ve uygulamada vurgulanmalara olanak tanıyacak.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir