Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. WhatsApp’ta tema rengi değiştirilebilecek

WhatsApp’ta tema rengi değiştirilebilecek

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
72 0
WhatsApp-iOS-18

WhatsApp, kullanıcılarına sohbet ekranlarını kişiselleştirme imkanı sunacak. WABetaInfo web sitesinin keşfine göre, WhatsApp test programına kayıtlı kullanıcılar için 24.11.10.70 sürümünde yeni varsayılan duvar kağıtları hazırlandı.

Masaüstü ve web uygulamalarındaki temalarla benzer şekilde, bu yeni temalar WhatsApp’ın standart duvar kağıdının alternatif versiyonlarını sunuyor. Dikkat çekmeyecek şekilde tasarlanan bu temalar, uygulamanın karakteristik illüstrasyonlarıyla donatıldı. iOS uygulamasında her tema, kendine özgü duvar kağıdı ve mesaj balonu renklerini de beraberinde getiriyor.

İlginizi çekebilir; WhatsApp, tek bir video görüşmesinde 32 kişiye kadar katılımcıya izin verecek

whatsapp
WhatsApp

Toplamda 10 Farklı Tema Seçeneği

WhatsApp, sohbet ekranı için toplamda 10 farklı tema hazırladı. Masaüstü uygulamasında ise 15 seçenek bulunuyor. Seçilen tema, sadece kullanıcının arayüzünde görünecek ve alıcının veya grubun tercihlerini etkilemeyecek.

Şu anda yeni temaların Android uygulamasında yer alıp almayacağı belirsizliğini koruyor. Ancak kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Geliştirme Aşamasında Olan Özellik

Yeni WhatsApp temaları henüz geliştirme aşamasında olduğundan, uygulamanın Beta sürümünü test edenler bile deneyimleyemiyor. Ancak Beta kullanıcılarının bu yeniliği ilk görenler arasında olması bekleniyor. Hazırlık aşamasındaki bu özelliğin kesin lansmanı için henüz bir tahmin bulunmuyor.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir