Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Xbox Game Pass’ten Üzücü Haber! 6 Kaliteli Oyun Ayrılıyor!

Xbox Game Pass’ten Üzücü Haber! 6 Kaliteli Oyun Ayrılıyor!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
55 0

Xbox Game Pass, her geçen gün bünyesine yeni oyunlar eklerken üzücü haberi paylaştı! Tam tamına 6 farklı kaliteli yapımı hizmetten çıkardı.

Yakın bir zamanda bünyesine yeni oyunlar ekleyen Xbox Game, bunun yanı sıra 6 tane oyunu çıkarıyor. Kullanıcılar şaşırtan nokta ise kaliteli yapımların çıkarılması oldu. Game Pass, şubat ayında konsol ve bulut üzerinden sağladığı Contrast, Telling Lies ve Dreamscreaper adlı oyunları eklemişti. Şirketten gelen bir diğer yenilik ise 10 Şubat‘ta Skul: Hero Slayer, CrossfireX, The Last Kids on Earth and Staff of Doom, Besiege ve Edge of Eternity‘i bünyesine katıyor.

Beğenilen ve kaliteli yapım Control, Xbox Game Pass bünyesinden çıkıyor!

Xbox, Code Vein, Control, The Falconeer, Final Fantasy XII: The Zodiac Age, Project Winter ve The Medium adlı kaliteli yapımları 15 Şubat’ta bünyesinden çıkaracak. Bu oyunlardan bazıları dünya çapında çok ses getiren oyunlar olmuştu fakat Game Pass, karar değişikliği ile birlikte o oyunları da çıkaracak. Şirket bir yandan kullanıcılarını üzerken diğer bir yandan ise son zamanda World of Warcraft, Call of Duty ve Cand Crush gibi video oyun tarihinin en büyük oyunlarından bazılarını geliştiren Activision Blizzard‘ı bünyesine kattı.

Oyun sektöründeki planlarıyla oyuncuları heyecanlandıran Microsoft’un bir diğer planları da merak konusu…

What’s your Reaction?
6
9
2
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir