Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Apple, iPadOS 16.1’i Ekim ayının sonuna kadar yayınlayabilir!

Apple, iPadOS 16.1’i Ekim ayının sonuna kadar yayınlayabilir!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 1 dk okuma süresi
40 0

Apple, iPhone 14 serisinin piyasaya sürülmesinden önce, ürün yelpazesi için yaklaşmakta olan önemli yazılım yükseltmelerini ortaya çıkararak heyecan yarattı. iOS 16 ilginin çoğunu alırken, iPadOS 16 gecikmeli olsa da yine de önemli bir yeri hak ediyor. Beklenen tablet yükseltmesinin artık ertelendikten sonra ayın sonunda piyasaya çıkması bekleniyor.

Bloomberg’den Mark Gurman’a göre Apple, 24 Ekim tarihinde iPadOS 16.1’i yayınlayabilir. O  hafta boyunca şirket, bir kazanç çağrısına ev sahipliği yapmaya çoktan hazır. Araştırma, şirketin geçmişteki holding uygulamalarını hemen takip eden lansmanları doğruluyor.

https://twitter.com/markgurman/status/1579606773811798016

Yaklaşan güncelleme daha önce bir engelle karşılaştı. Yükseltmeye dahil olan yeni bir araç olan Stage Manager, betayı test eden müşterilerden ve geliştiricilerden birkaç şikayet aldı. Kullanıcıların üretkenliğini artırmak için tasarlanmış olsa da, test kullanıcıları bunu pek yararlı bulmadı. Apple, özelliğe ve birçok küçük düzeltmeye konsantre olabilmek için güncellemeyi erteledi.

Apple, gecikmeye ek olarak ilk güncellemeyi atlayarak iPadOS 16.1’i de yayınlayacak. Ay sonunda kullanıma sunulacağından iOS 16.1’in güncellemeyle aynı anda çıkması da mümkün.

What’s your Reaction?
11
2
1
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir