Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Dünyası
  4. »
  5. Epic Games iki yeni ücretsiz oyun veriyor

Epic Games iki yeni ücretsiz oyun veriyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
62 0
epic games

Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Platforam Industrıa ve LISA: The Definitive Edition oyunlarını ücretsiz olarak dağıtıyor.

INDUSTRIA, sizi akıl almaz bir yolculuğa çıkaran birinci şahıs nişancı oyunudur. Yıkılan Berlin Duvarı’nın fonunda, kayıp bir iş arkadaşını ararken kendini açıklanamaz bir şekilde paralel bir evrene taşınmış buluyorsun. Tanıdık Soğuk Savaş dönemi Doğu Berlin’ini garip, endüstriyel bir manzarayla harmanlayan unutulmaz güzellikteki bir dünyayı keşfedebileceksiniz.

İlginizi çekebilir; Epic Games, sevilen online oyunu ücretsiz veriyor!

Bu gizemli yerin sırlarını ortaya çıkarırken kendinizi gerilim dolu bir anlatıya hazırlayın. Her köşede ölümcül düşmanlarla karşılaşmayı bekleyin, bu yüzden kendinizi çeşitli silahlarla savunmaya hazır olun – emrinizde dört tane var. Eşsiz müzikler, oyunu bitirdikten uzun süre sonra bile aklınızdan çıkmayacak sentezleyiciler, akustik enstrümanlar ve melankolik vokallerin karışımıyla atmosfere katkıda bulunuyor. Yaklaşık 4 saatlik tahmini oynanış süresiyle INDUSTRIA, kısa ama etkili bir anlatı deneyimi sunuyor.

LISA: The Definitive Edition bu oyunla oyuncular, anlatı odaklı bu RPG’de Olathe’in karanlık ve çarpık dünyasına dalacaklar. LISA: The Definitive Edition, hem LISA: The Painful hem de devam oyunu LISA: The Joyful’u bir araya getirerek yeni ve eski oyuncular için eksiksiz bir hikaye sunuyor. Olathe’nin sert gerçeklerini keşfederken ve yüzeyin altında gömülü sırları ortaya çıkarırken kendinizi duygusal bir rollercoaster’a hazırlayın. Bu sizin tipik RPG’niz değil – karanlık ve olgun bir hikayeye hazır olun ve birçok zor seçim yapın.

Epic Games ücretsiz oyunlar nasıl alınır?

Öncelikle, elbette platformda bir hesabınızın olması gerekiyor. Ardından aşağıdaki bağlantılara tıklayın, “Al “a tıklayın. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir