Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Dünyası
  4. »
  5. Epic Games, sevilen online oyunu ücretsiz veriyor!

Epic Games, sevilen online oyunu ücretsiz veriyor!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
62 0
Epic-Games

Epic Games The Big Con ve Town of Salem 2 oyunlarını ücretsiz olarak dağıtıyor. Oyunları 25 Nisan’a kadar Epic Games Store’dan alabileceksiniz. İşte detaylar.

Marvel’s Guardians of the Galaxy, GTA 5, Death Stranding, Deus Ex: Mankind Divided ve birçok büyük oyunu ücretsiz dağıtan platform, geçen hafta ayrıca oyunu bilimkurgu ve kıyamet sonrası temalarını bir araya getiren hızlı tempolu ve şiddetli bir savaş oyunu olan Ghostrunner ücretsiz hale getirmişti.

The Big Con

Mighty Yell Studios tarafından geliştirilen The Big Con, 1990’lı yıllarda Amerika Birleşik Devletleri’nde geçiyor. Burada oyuncular, ailesinin marketini büyük bir şirket tarafından ele geçirilmekten kurtarmaya kararlı bir genç olan Ali’nin yerine geçiyor.

İlginizi çekebilir; PlayStation 5 Pro ufukta göründü: Çok daha büyük ve hızlı olacak

İhtiyacı olan parayı elde etmek için Ali bir dizi dolandırıcılık ve entrikaya girişiyor ve bu sırada çeşitli eksantrik karakterlerle çalışıyor. Retro estetiği, hafif mizahı ve ilgi çekici oynanışının yanı sıra The Big Con oyunculara bir dizi eğlenceli görev, zorlu bulmacalar ve komik diyaloglar da sunuyor.

Town of Salem 2

Town of Salem 2, BlankMediaGames tarafından geliştirilen bir strateji deneyimidir. “Mafia” ve “Werewolf” masa oyunlarına dayanan bu oyunda oyunculara bir ortaçağ köyünün sakinleri olan vatandaşlar, suikastçılar, araştırmacılar ve şifacılar gibi roller verilir – her birinin kendine özgü becerileri vardır.

Oyunun amacı rolünüze göre değişir. Kasaba halkı suikastçıları tespit etmek ve infaz etmek için birlikte çalışmalı, suikastçılar ise fark edilmeden kasaba halkını ortadan kaldırmaya çalışmalıdır. Tartışmalar ve oylama yoluyla, oyuncular zaferi sağlamak için kurnaz olmalıdır.

Epic Games ücretsiz oyunlar nasıl alınır?

Her iki oyunun da Epic Games Store’da ücretsiz olarak mevcut olduğunu ve önümüzdeki Perşembe (25) gününe kadar ücretsiz olarak alabilceksiniz.

The Big Con ve Town of Salem 2‘yi Epic Games‘te ücretsiz olarak kullanmak çok basit. Öncelikle, elbette platformda bir hesabınızın olması gerekiyor. Ardından aşağıdaki bağlantılara tıklayın, “Al “a tıklayın.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir