Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Exxen Üyelik Paketlerine Zam Geldi!

Exxen Üyelik Paketlerine Zam Geldi!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
84 0
exxen

Türkiye’nin dijital medya platformlarından biri olan Exxen, reklamlı ve reklamsız üyelik fiyatlarına zam yaptı. Yeni zam, 25 Kasım 2023’ten itibaren geçerli olacak.

Exxen’in reklamlı aylık paketinin fiyatı 99,90 TL’den 119 TL’ye, reklamlı yıllık paketinin fiyatı ise 83 TL’den 109 TL’ye yükseldi. Reklamsız aylık paketin fiyatı 137 TL’den 169 TL’ye, reklamsız yıllık paketin fiyatı ise 115 TL’den 139 TL’ye çıktı.

Zamlı fiyatlarla birlikte Exxen, Türkiye’nin en pahalı dijital medya platformlarından biri oldu. Netflix’in reklamlı aylık paketi 119 TL, reklamsız aylık paketi ise 179 TL. BluTV’nin reklamlı aylık paketi 99 TL, reklamsız aylık paketi ise 149 TL.

İlginizi çekebilir; Epic Games Harika Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Exxen’in zam kararı, platformun kullanıcıları arasında tepkilere neden oldu. Kullanıcılar, özellikle Avrupa maçlarındaki teknik sorunlar nedeniyle Exxen’den memnuniyetsiz olduklarını dile getirdi.

Zamlı fiyatlarla Exxen’in rekabet gücü azalacak mı?

Exxen’in zamlı fiyatları, platformun rekabet gücünü olumsuz etkileyebilir. Netflix ve BluTV gibi rakip platformların daha uygun fiyatlı olması, Exxen’in üye kaybetmesine neden olabilir.

Exxen’in zamlı fiyatlarının platforma nasıl bir etki edeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir