Teknoloji Kampüsü

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Haberler
 4. »
 5. GeForce Now’a 7 Yeni Oyun Eklendi!

GeForce Now’a 7 Yeni Oyun Eklendi!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
52 0

Bulut oyun sektörünün önde gelen isimlerinden GeForce Now, bu haftaki oyunlarını duyurdu. Kütüphaneye tam tamına 7 farklı yeni oyun eklendi. İşte detaylar…

Biliyorsunuz ki bulut oyunculuk sektörü üst düzey bilgisayar sistemine gerek kalmadan iyi bir internet bağlantısı ile kaliteli oyunların oynanmasına imkan sağlıyor. Böylelikle döviz kuru gibi nedenlerden dolayı zirve yapan fiyatlarla muhatap olmamıza gerek kalmıyor.

Bulut oyunculuk sektörünün önde gelen isimlerinden GeForce Now, ülkemizde sıklıkla tercih edilen bir platform. Aylık abonelik sistemi olan platform aynı zamanda her hafta yeni yapımları bünyesine katarak kütüphanesindeki oyun sayısını genişletiyor. Kısa süre önce bu haftanın oyunları da açıklandı. 

GeForce Now’a eklenen 7 oyun

Bir süre önce bu haftanın oyun içeriklerini duyuran GeForce Now kütüphanesine Milestone tarafından geliştirilen ve yayınlanan Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5 başta olmak üzere 7 yeni oyun eklendi

Ayrıca Kanadalı bağımsız geliştirici Andrew Shouldice tarafından geliştirilen ve Finji tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera oyunu Tunic de bu hafta platformun kütüphanesine eklenen oyunların arasında yer alıyor.

Kütüphaneye eklenen 7 oyun;

 • Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5 (Steam)
 • Tunic (Steam)
 • Syberia: The World Before (Steam ve Epic Games Store)
 • Blood West (Steam)
 • Dread Hunger (Steam)
 • Hero’s Hour (Steam)
 • Hundred Days – Winemaking Simulator (Steam ve Epic Games Store)

What’s your Reaction?
3
4
0
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir