Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Dünyası
  4. »
  5. GTA 6 web sitesindeki değişiklikle heyecan yarattı!

GTA 6 web sitesindeki değişiklikle heyecan yarattı!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
61 0
GTA 6

Rockstar Games, GTA 6 için şu ana kadar Miami’den esinlenen ortamı ve Lucia adında iki ana karakterden birini gösteren tek bir fragman yayınladı. Oyun 2025’te piyasaya sürülmesi beklenirken, geliştiriciden yeni bir güncelleme gelmedi.

Yeni Web Sitesi Güncellemesi İpuçları Veriyor

Kullanıcı @GTAVI_Countdown, Rockstar Games web sitesinde GTA 6 ‘yı veritabanına ekleyen bir güncelleme keşfetti. Bu güncelleme, yaklaşan oyunun veritabanı giriş sayfasında dört ekran görüntüsü, kapak resmi ve çıkış tarihi için yer tutucular içeriyordu. Bu durum, yakın zamanda resmi bir GTA 6 duyurusu veya güncellemesi olabileceğine işaret ediyor olabilir.

İlginizi çekebilir; Yeni Casper VIA M40 Akıllı Telefon Satışa Çıktı!

Ancak, Rockstar kısa süre sonra sayfayı kaldırdı, bu da bir güncellemenin yolda olabileceğini düşündürdü. @GTAVI_Countdown’a göre, GTA 6 sayfası kaldırılmış olsa da, yer tutucuların bulunduğu kod hala halka açık veritabanında mevcut. Kod, dört ekran görüntüsü için referanslar ve dijital satın alımlardan bahsediyor.

Take-Two Kazanç Çağrısı Bekleniyor

Rockstar, oyun hakkında daha fazla bilgi vermedi, ancak @GTAVI_Countdown, stüdyonun GTA 6 veritabanı sayfasını yanlışlıkla planlanandan önce halka açık hale getirdiğine ve Take-Two’nun gelecek haftaki üç aylık kazanç çağrısından önce bir duyuru için hazırlandığına inanıyor.

Rockstar Games’in sahibi olan Take-Two Interactive, 16 Mayıs’ta dördüncü çeyrek ve 2024 mali yılı sonuçlarını açıklayacak, oyun hakkında doğrudan bir güncelleme sağlamasa da, daha dar bir çıkış penceresine işaret edebilir.

Rockstar Games muhtemelen bu yıl içinde yayınlayacağı ikinci bir fragmanda oyun hakkında daha fazla bilgi verecek ve muhtemelen erkek başrol hakkında daha fazla ayrıntı sunacak. Önceki Rockstar oyunlarının fragmanlarına bakılırsa, GTA 6’nın piyasaya sürülmesinden önce oynanış özelliklerine adanmış bir fragman da muhtemelen gelecek. Oyun PS5 ve Xbox Series S/X için 2025’te piyasaya sürülecek.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir