Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ruj Şeklinde Kulaklık Huawei FreeBuds Lipstick

Ruj Şeklinde Kulaklık Huawei FreeBuds Lipstick

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
109 0

Huawei, Nova 9 modelini tanıttığı etkinlikte FreeBuds Lipstick adlı ürününü de tanıtarak dikkatleri üzerine çekti. Ruj şeklindeki kulaklığı ile karşımıza çıkan şirket, tasarım konusunda “ben farklıyım” imajını vererek yeni bir ürün ortaya koydu. Peki nedir bu ürünün özelliği? Gelin hep birlikte bakalım.

14.3 mm büyüklüğündeki dinamik sürücüleri ile ses üretimi ve özellikle frekansta oldukça başarılı olduğu söylenen FreeBuds Lipstick ; Huawei’nin daha güçlü ve tok baslar için kullandığı ve adını verdiği Bass-enhancing Engine teknolojisini kullanıyor. Android ve iPhone ile uyumlu olan Huawei’nin yeni TWS’si hızlı, sorunsuz bir şekilde geçiş yapabileceğiniz ikili bağlantıyı da destekliyor. Tasarımı ile özellikle kadınların dikkatini çeken Huawei, kırmızı renk seçeneği ile karşımıza geliyor.

Şarj kutusu ruj şeklinde olan kablosuz kulaklık Bluetooth 5.2 teknolojisini kullanıyor. USB Tip C bağlantısı ile şarj edilen FreeBuds Lipstick, kutusu içerisinde geliyor.

 249 Euro olan Huawei FreeBuds Lipstick, Türkiye piyasasındaysa 2 bin 299 TL fiyat etiketiyle Huawei Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuldu.

Huawei FreeBuds Lipstick Teknik Özellikleri

14.3 mm sürücü

30 mAh pil kapasitesi (her bir kulaklık)

410 mAh pil kapasitesi (kutu)

Kulaklık üzerinden dokunmatik kontroller

Giyme ve çıkarma algılama

Gürültü engelleme özelliği

IPX4 standartlarında dış etkenlere dayanıklılık

What’s your Reaction?
20
11
1
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir