Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. WhatsApp bu hata ile kullanıcıları deliye döndürdü

WhatsApp bu hata ile kullanıcıları deliye döndürdü

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
56 0
whatsapp

WhatsApp ‘ın en son sürümündeki bir hata, kullanıcıların Android uygulamasında video göndermesini engelliyor. Kullanıcılar video gönderdiklerinde işleme sırasında ortaya çıkıyor. Hata fotoğrafları ya da sesleri değil, yalnızca videoları etkiliyor. İşte detaylar.

Whatsapp’taki hata, Reddit de dahil olmak üzere çeşitli sosyal ağlarda kullanıcılar tarafından rapor edildi, ancak gerçek kapsamı şuanda bilinmiyor. Hata meydana geldiğinde, ister galeriden kaydedilmiş (kamera tarafından kaydedilmiş veya bir uygulama tarafından indirilmiş) ister WhatsApp kamerasıyla kaydedilmiş bir video olsun, videonun yüklenmesini durduruyor.

İlginizi çekebilir; Windows 10, daha küçük güncellemeler alacak

Web sitesine göre, sorun WhatsApp’ta alınan videoları etkilemiyor, bu nedenle konuşmalarda alınan videoları indirmek mümkün. Buna ek olarak, formattan bağımsız olarak yönlendirme normal şekilde çalışıyor.

Hatadan etkilenen sürüm Android için WhatsApp’ın 2.24.9.34 sürümü olarak tanımlanıyor. Yapı kademeli olarak dağıtılıyor, ancak WhatsApp Beta’yı çalıştıran test kullanıcıları için yaygın olarak mevcut.

Sorunu çözmek için alternatiflerden biri mesajlaşma programını eski sürüme geri döndürmektir. WhatsApp Beta test kullanıcısıysanız, bu, denemeden vazgeçmek ve kararlı uygulamaya geri dönmenizi tavsiye ediyoruz.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

Kaynak: 9to5Google

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir