Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. WhatsApp Kanalları için Yeni Özellikler Geliyor

WhatsApp Kanalları için Yeni Özellikler Geliyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
85 0
whatsapp

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de ‘Kanallar’ özelliğini devreye alan WhatsApp, yakında yeni bir özellik yayınlayacağını duyurdu. Yeni özellik, Android beta sürümünde keşfedildi. Kanallar içindeki yanıt özelliği, sohbet içi tepki balonunun yanında bir yanıt göstergesi gösterecek ve bir kanal güncellemesinin aldığı yanıt sayısını gösterecek.

WhatsApp kanallar özelliği neler sunuyor

Kullanıcıların geniş kitlelere mesaj, anket, video ve fotoğraf gönderebilmeleri için tek yönlü bir yayın aracı olan Kanallar özelliği, kısa bir süre önce Türkiye’de dahil olmak üzere 150’den fazla ülkede küresel olarak kullanıma sunuldu. Özelliğe erişmek için uygulama içindeki “Güncellemeler” bölümüne gidin ve “Kanalları bul” seçeneğine tıklayıp erişebilirsiniz.

İlginizi çekebilir; WhatsApp iPad Desteği için Kolları Sıvadı!

WABetaInfo’nun haberine göre yeni özellik, kullanıcıların gizliliği korurken Kanal gönderileriyle etkileşime girmesine olanak tanıyacak. Sohbet devi, kanal tartışmaları sırasında kullanıcıların telefon numaralarının korunmasını sağlayacak. Özellik şu anda geliştirilme aşamasında ve yaklaşan bir uygulama güncellemesine dahil edilmesi bekleniyor. Bu geliştirme ayrıca kullanıcılarına kanal güncellemeleriyle etkileşime girmeleri ve önem verdikleri konular hakkında bilgi sahibi olmaları için daha fazla yol sunacak. WhatsApp’ın yeni özelliği hakkında neler düşünyorsunuz yorumlar kısmından bize bildirin.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir