Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yazılım
  4. »
  5. Yapay zeka destekli çeviri uygulamasının gelişmiş sürümü DeepL Pro Türkiye’de kullanıma sunuldu

Yapay zeka destekli çeviri uygulamasının gelişmiş sürümü DeepL Pro Türkiye’de kullanıma sunuldu

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
44 0
deepl pro

Oldukça sevilen çeviri platformlarından birisi olan DeepL; yapay zeka desteğiyle birlikte hızlı, güvenilir ve doğru çevirileriyle öne çıkıyor. Ülkemizde de birçok kullanıcı tarafından tercih edilen uygulamanın daha fazla özellik sunan DeepL Pro aboneliği, Türkiye’de kullanıma açıldı.

Yapay zeka destekli çeviri uygulamaları arasında yer alan DeepL’in gelişmiş versiyonu DeepL Pro, işletmeler için birçok avantaj sağlıyor. Türkiye’den aldıkları olumlu geri dönüşleri değerlendiren DeepL CEO’su Jaroslaw Kutylowski, Türk işletmelerde yapay zeka uygulamasına yönelik yüksek oranda talep gördüklerini ve bu talebi karşılayabilmek için DeepL Pro’nun sayısız fırsat sunduğunu aktardı.

DeepL

DeepL Pro neler sunuyor?

DeepL Pro, işletme ve bireysel kullanıcılara daha fazla özelleştirme seçeneği ve sınırsız metin çevirisi gibi özellikler sunuyor. İşte DeepL Pro’nun yeteneklerinden bazıları:

  • Sınırsız metin çevirisi: Çeviri hacmi veya çeviri başına karakter sayısı kısıtlaması olmaksızın istediğiniz kadar çevirin.
  • Tüm dosyaların çevirisi: Maksimum zaman tasarrufu için orijinal biçimlendirmeyi korurken belgenin dilini değiştirin.
  • Genişletilmiş özelleştirme seçenekleri: DeepL Translator’ın ürettiği sonuçların daha fazla kontrolünü elinize alın ve bunları kendiniz yapın.
  • Maksimum veri güvenliği: Çeviriden hemen sonra dünyanın önde gelen veri koruma standartlarının ve metinlerinizin silinmesinin keyfini çıkarın.

DeepL Pro’nun başlangıç abonelik fiyatı, aylık 8,74 dolardan başlıyor. Abonelik ücretinin bize biraz fazla geldiğini belirtelim. Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
1
0
0
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir