Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Cyberpunk 2077 Aksiyon Filmine Uyarlanacak!

Cyberpunk 2077 Aksiyon Filmine Uyarlanacak!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
75 0
cyberpunk-2077

Cyberpunk 2077 video oyunları dışında bir mecraya uyarlanmak üzere. Cyberpunk: Edgerunners adlı animasyon filminin yayınlanmasının ardından CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’yi temel alan bir canlı aksiyon filmi geliştirdiğini duyurdu.

İlk bilgiler, bu projenin True Detective ve Mr Robot gibi projelerde çalışmasıyla ünlenen Anonymous Content ile bir ortaklığın sonucu olacağını ortaya koyuyor. Ancak şu ana kadar projenin tarzı (yani bir film mi yoksa dizi mi olacağı) hakkında herhangi bir doğrulama yapılmadı.

Yapım şirketi yaptığı açıklamada “Bu proje henüz geliştirme sürecinin ilk aşamalarında ve şu anda Cyberpunk 2077 evreninde geçen tamamen yeni bir hikaye anlatacak bir senarist arıyoruz” dedi.

İlginizi çekebilir; Microsoft, Windows 12 ile Abonelik Tabanlı Modele Geçiyor

cyberpunk-2077

Evrene sadakat

Yapım şirketi tarafından belirtilen bir diğer nokta ise bu projenin Cyberpunk 2077’de çalışan yaratıcı ekiple ortaklaşa geliştirileceği ve proje yapım aşamasında ilerledikçe daha fazla detay ortaya çıkacak.

Keanu Reeves’in oyunun yapımında yer aldığını ve şu ana kadar Cyberpunk evrenine bir kez daha dönüp dönmeyeceğinin bilinmediğini de hatırlatmakta fayda var.

Cyberpunk 2077, CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve 2020 yılında CD Projekt tarafından yayınlanan rol yapma türündeki video oyunudur. Cyberpunk serisinden uyarlanan oyun, altı farklı bölgeye sahip distopik açık dünya olan Night City’de geçmektedir. Oyuncular, birinci şahıs bakış açısıyla oynanan oyunda bilgisayar korsanlığı, mekanik beceri, menzilli silah kullanımı ve yakın dövüş gibi seçeneklere sahip V karakterini canlandırmaktadır. Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanış sadece araç sürüşlerinde yapılabilmektedir.

Cyberpunk 2077’den türetilen başka bir proje görmek sizi heyecanlandırıyor mu? Oyuna dayanan bir film ya da dizi görmek ister misiniz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir