Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Honor, Galaxy Ring’in Ardından Akıllı yüzüğünü Piyasaya Sürüyor!

Honor, Galaxy Ring’in Ardından Akıllı yüzüğünü Piyasaya Sürüyor!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
77 0
honor

Çinli üretici Honor, akıllı bir yüzük geliştirdiğini doğruladı. Şirketin CEO’su George Zhao, CNBC’ye verdiği bir röportajda bu bilgiyi açıkladı.

Projenin halihazırda devam ettiğine dair duyuru, dünyanın en büyük mobil fuarının bu yılki edisyonu olan MWC 2024 sırasında gerçekleşti.

“Dahili olarak bu tür bir çözümümüz var. Şimdi bunun üzerinde çalışıyoruz, böylece gelecekte bir Honor yüzüğüne sahip olabilirsiniz” dedi. Cihaz hakkında adı, teknik özellikleri veya beklenen lansman penceresi gibi daha fazla ayrıntı vermedi.

Zhao sadece cihazın şirketin sağlık sektöründeki mevcut girişimlerinin bir parçası olacağından bahsetti. Huawei tarafından satıldığı 2020 yılından bu yana bağımsız olan Honor, en çok akıllı telefonlarıyla tanınıyor. Ancak son zamanlarda giyilebilir cihazlara ve sağlık izleme sensörlerine de yatırım yapmaya başladı.

Galaxy Ring akıllı yüzük pazarını domine edecek

Honor CEO’sunun erken açıklaması, Samsung’un bu segmente girişinin önümüzdeki aylarda akıllı yüzük seçeneklerinin sayısını artırması gerektiğini pekiştiriyor. Güney Koreli üretici fuar sırasında, yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Ring’i detaylandırdı.

İlginizi çekebilir; Elon Musk, Yeni Aldığı Windows Laptop için Microsoft’u Eleştirdi

Akıllı yüzük fikri, uyku izleme, stres, fiziksel aktivite performansı ve kalp atış hızı gibi sensörleri tıpkı bir akıllı saat gibi, ancak daha kompakt ve gizli bir şekilde sağlamaktır.

Honor MWC 2024’te iki cihaz tanıttı. Bunlardan biri, navigasyona yardımcı olmak için göz hareketi takibi de dahil olmak üzere çeşitli yapay zeka (AI) özelliklerine sahip olacak üst sınıf bir model olan Magic 6 Pro akıllı telefon.

İkinci yenilik ise MagicBook Pro 16 dizüstü bilgisayar, yine yapay zeka işlevleriyle dolu üst sınıf bir model.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir