Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Basın Bülteni
  4. »
  5. LG 2024 serisi LG OLED evo modellerini ön satışa çıkarıyor

LG 2024 serisi LG OLED evo modellerini ön satışa çıkarıyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 4 dk okuma süresi
59 0
lg

LG ‘nin Mayıs ayı itibariyle Türkiye pazarına sunacağı 2024 Serisi 83, 77 ve 65 inç G4 ve 83 inç C4 modelleri, LG Online Mağaza’ya özel LG StandbyME veya LG GX Soundbar hediye fırsatıyla ön siparişe açılıyor.

LG Electronics Türkiye, bugüne kadarki en gelişmiş OLED’i sunacağı 2024 OLED evo TV serisini, kendi resmi web sayfasında ön siparişe açtı. 5 Mayıs 2024 tarihine kadar, seçili LG OLED evo G4 ve LG OLED evo C4 modellerinde geçerli hediye fırsatı sadece LG Online Mağaza ön siparişlerinde geçerli olacak.

Ön Siparişe Özel LG StanbyMe Ekran ya da GX Soundbar Hediyesi Fırsatı 

2024 serisi 83, 77 ve 65 inç OLED evo G4 ve 83 inç OLED evo C4 modellerinden 5 Mayıs 2024 tarihine kadar ön sipariş veren tüketicilere muhteşem fırsatlar sunuyor. Ön sipariş seçeneği ile 2024 serisi OLED evo 83G4, 83C4 veya 77G4 satın alımlarında StanbyMe hediye edilirken; OLED evo 83G4 veya 65G4 TV satın alımlarında ise GX Soundbar hediye ayrıcalığı sunuluyor. Kampanya kapsamında seçili modellerden ön sipariş verenler, TV’lerle birlikte StandbyMe veya GX Soundbar için montaj ve kurulum hizmetinden ücretsiz olarak yararlanacaklar.

1713955790_2024_LG_OLED_evo_Serisi_____n_Sipari___1-jpg

LG’nin en son yapay zeka işlemcisi tarafından desteklenen ve geliştirilmiş yapay zeka performansıyla güçlendirilen OLED evo G4 serisi, daha canlı, gerçekçi görüntü kalitesiyle eşsiz bir izleme deneyimi sunuyor. OLED evo G4 TV’ler, resim ve ses kalitesini etkili bir şekilde artıran yeni α (Alpha) 11 AI işlemcisine sahip. OLED TV’ler için özel olarak tasarlanan işlemci, önceki versiyonuna kıyasla geliştirilmiş grafik performansı ve işleme hızı sağlıyor. Böylece kullanıcılar hızlı ve gecikmesiz şekilde izleyeceklerini bulabiliyor ve seçebiliyorlar.

İlginizi çekebilir; Adobe, yeni yapay zeka modelini duyurdu!

OLED evo G4 serisi parlaklığı yeni zirvelere taşıyor. LG’nin Maksimum Parlaklık Artırıcı teknolojisi, her pikselin parıltısını Mikro Lens Dizisi teknolojisiyle yüzde 150’ye kadar artırarak, her detayın parlamasını sağlıyor. Bu sayede aydınlık ortamlarda dahi, daha parlak ve yüksek kontrastlı bir görüntü kalitesi sunuyor.

OLED evo C4 serisi, gelişmiş yapay zeka destekli işlemcisi sayesinde izlenilen tüm içeriklerde pürüzsüz, canlı bir görüntü sunuyor. LG’nin Parlaklık Artırma teknolojisiyle donatılmış olan C4, her bir pikselin parlaklığını artırarak görüntü deneyimini üst boyuta çıkartıyor.

OLED evo C4, neredeyse görünmez bir çerçeveyle arka plana karışan gelişmiş ultra ince bir tasarıma sahip. Kullanıcılar TV’lerini izleme deneyimini tamamladıktan sonra da OLED evo C4 TV’lerinde resim, fotoğraf ve diğer içerikleri görüntüleyerek iç mekanlarına kusursuz uyumu sağlayabiliyorlar. 

2024 OLED evo serisindeki ön sipariş kampanyası ile ilgili daha fazla bilgi için https://www.lg.com/tr/ adresini ziyaret edin.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir