Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. WhatsApp Web köklü değişikliğe gidiyor

WhatsApp Web köklü değişikliğe gidiyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
74 0
whatsapp web

WhatsApp Web kullanıcıları, platformda gezinmeyi kolaylaştıracak ve kullanımı daha keyifli hale getirecek yepyeni bir kenar çubuğu arayüzüyle tanışmaya hazır olun! WABetaInfo tarafından yayınlanan bir rapora göre, yeni tasarım şu anda beta programına kaydolan kullanıcılar tarafından test ediliyor ve yakın zamanda tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor. İşte özellik hakkında tüm detaylar.

Yenilikler Neler?

whatsapp_web_redesign_1713186793564.webp

İlginizi çekebilir; Threads artık Türkiye’de kullanılamayacak

Yeni kenar çubuğu arayüzü, platformun farklı bölümlerine hızlı erişim imkanı sunan düzenli ve modern bir tasarım sunuyor. Sohbetler, Topluluklar, Durum Güncellemeleri, Kanallar, Arşivlenmiş Sohbetler, Yıldızlı Mesajlar ve Yayınlanmış Mesajlar gibi tüm önemli sekmeler artık kenar çubuğunda kolayca erişilebilir konumda yer alıyor. Bu sayede, aradığınızı bulmak için ekranlarda gezinmenize gerek kalmadan tek tıkla istediğiniz bölüme ulaşabileceksiniz.

Karanlık Mod Desteği

Yeni arayüz, karanlık mod seçeneğiyle de geliyor. Bu sayede, gece geç saatlerde veya loş ortamlarda WhatsApp Web kullanırken gözleriniz daha az yorulacak ve daha konforlu bir deneyim yaşayacaksınız.

Daha Fazla Düzen ve Kolaylık

Yıldızlı Mesajlar ve Arşivlenmiş Sohbetler gibi şu anda tek tıklamayla erişilemeyen bölümlere de yeni kenar çubuğu sayesinde kolayca ulaşabileceksiniz. Bu sayede, önemli mesajlarınızı ve sohbetlerinizi daha düzenli bir şekilde saklayabilir ve hızlıca bulabilirsiniz.

Ne Zaman Yayınlanacak?

Yeni kenar çubuğu arayüzü şu anda beta test aşamasında olsa da, haberde yer alan kaynağa göre özelliğin birkaç hafta içinde tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir