Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. iOS 17.2 Beta 3 ve iPadOS 17.2 Beta 3 Yayınlandı

iOS 17.2 Beta 3 ve iPadOS 17.2 Beta 3 Yayınlandı

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
109 0
iOS-17

Apple, iPhone için iOS 17.2 beta 3’ü ve iPad için iPadOS 17.2 beta 3’ü geliştiriciler için yayınladı, bu yeni betalar önceki betalardan bir hafta sonra geldi ve ayrıca yeni betaların yakın zamanda halka açık beta test kullanıcıları için de yayınlanması bekleniyor. İşte detaylar.

iOS 17.2 ve iPadOS 17.2’nin yeni betaları iPhone ve iPad için bir dizi yeni özelliğin yanı sıra çeşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleriyle birlikte geliyor.

İlginizi çekebilir; Threads, hesap silme özelliğini yayınladı

iOS 17.2’deki ana yeni özelliklerden biri Apple’ın yeni Journal uygulaması ile beraber geliyot. iOS 17 ile birlikte duyurulan bu uygulama günlük tutmanızı sağlamak üzere epey pratik bir uygulama olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. Bu güncellemeyle gelen bir diğer yeni özellik ise Müzik için, artık yeni bir Sık Kullanılanlar çalma listesi ve arkadaşlarınızla çalma listeleri oluşturmanıza olanak tanıyan İşbirlikçi Çalma Listeleri var.

Yeni iOS 17.2 beta 2 ve iPadOS 17.2 beta 2 yazılımları hakkında daha fazla bilgiyi Apple’ın geliştiriciler web sitesinde bulabilirsiniz, yazılımı indirmek için kayıtlı bir geliştirici olmanız gerekecek.

Bu, serinin üçüncü beta sürümü olduğundan, yazılımın son sürümü yayınlanmadan önce muhtemelen bir veya iki beta daha bekleyebiliriz, Apple’ın bu yazılım güncellemelerini Aralık ayı başlarında, muhtemelen Aralık ayının ilk haftasında yayınlamasını bekliyoruz. Yayınlanma tarihi konusunda bazı ayrıntılar alır almaz sizi bilgilendireceğiz.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir