Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. iPhone SE 4 ile İlgili Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

iPhone SE 4 ile İlgili Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
140 0
iphone-se-4

Eski adı Twitter olan X’teki bir kullanıcıya göre iPhone SE 4, Dinamik Ada ile tamamlanan iPhone 16’ya benzer bir görünüme sahip olabilir. Söylenti Perşembe günü (8) görsellerle birlikte yayınlandı. İşte telefon hakkında tüm detaylar.

Bilgi veren Majin Bu’ya (@MajinBuOfficial, X’te) göre, Apple’ın bir sonraki “ucuz” iPhone’u, yine geliştirilmekte olan iPhone 16’ya benzer bir tasarıma sahip olacak.

İlginizi çekebilir; Windows 11 24H2 duyuruldu: Windows 12 gelmeyecek mi?

Arka tarafta iPhone SE 4, temel modellerdeki gibi çift sensör yerine tek bir kameraya sahip olacak. Bununla birlikte, ön tarafta Dinamik Ada yer alacağıda bilgiler arasında.

Söylentiler, Apple telefonunun 2018’de piyasaya sürülen iPhone XR ile benzer boyutlara sahip olacağı yönünde. Kenar stili ve yapısı gibi tasarımıyla ilgili ayrıntılar açıklanmadı.

Ek olarak heyecan verici olsa da, ihbarcı iPhone SE 4’ün böyle görüneceğinden emin olmak için henüz çok erken olduğuna dikkat çekiyor.

Teknik veriler bilinmiyor

Dördüncü nesil iPhone SE’nin teknik veri sayfası açıklanmadı, ancak Apple’ın en yeni yonga seti belki de Apple A18 ile gelmesi muhtemel.

Ekran, pil ve kamera ile ilgili ayrıntılar da açıklanmadı. Apple’ın üretim maliyetlerini düşürmeye çalışarak çok mütevazı özellikler ile gelecek.

Her halükarda, tasarım değişikliği iPhone SE 4 için önemli bir dönüşüm olacaktır. Bu, ilk çıkışından bu yana “ucuz” serideki en büyük görsel değişiklik olacaktır.

Eğer söylenti doğruysa, 4. nesil iPhone SE ile ilgili daha fazla söylentinin internette yer alması muhtemel. Şu an için cihazla ilgili somut bir bilgi bulunmuyor. Neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın! Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir